A-NEST, Akademik AB Çalışmaları Türkiye Ağı Konferansı’na Katılın “Türkiye, AB ve Ötesine Dair Disiplinlerarası Perspektifler”

Avrupa Birliği üzerine uzmanlaşmış akademisyenler, ’Türkiye, AB ve Ötesine Dair Disiplinlerarası Perspektifler’’ başlığı altında görüşlerini paylaşmak için, 18-19 Nisan 2020’de İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde gerçekleşecek A-Nest Konferansında buluşacaklar.

Katılım için;

Son başvuru tarihi: 15 Kasım 2019

Son kayıt tarihi: 31 Ocak 2020

Makale son teslim tarihi: 27 Mart 2020

AB Türkiye Delegasyonu tarafından desteklenen bir platform olan A-NEST Akademik Avrupa Birliği Türkiye Ağı, AB çalışmalarında yer alan akademisyenlerin, alanlarındaki akademik çalışmalar ve AB-Türkiye ilişkilerindeki gelişmeler hakkında bilgi alışverişinde bulunabilecekleri, haber, duyuru ve yayınları paylaşabilecekleri bir ağdır.

A-NEST’in sekretarya görevi Türkiye’deki üniversiteler tarafından yıllık periyodlarla dönüşümlü olarak üstlenilmektedir.  Mevcut sekretarya görevi Bilgi Üniversitesi tarafından yürütülmektedir.

Başvuru ve detaylı inceleme için tıklayın. 

 

The post A-NEST, Akademik AB Çalışmaları Türkiye Ağı Konferansı’na Katılın “Türkiye, AB ve Ötesine Dair Disiplinlerarası Perspektifler” appeared first on AB-ilan.com.