Argüden Akademi & Impact Hub İşbirliğiyle “İyi Yönetişim Sohbetleri”ne Davetlisiniz

Bir kültür olarak yönetişim ve kurumlarda yarattığı iklim nedir? Yönetim ve yönetişimin arasındaki fark nedir? Şu an uygulanan iyi yönetişim örnekleri hangileri?

Bu soruların cevaplarını konuşacağımız etkinliğimizde katılımcılarımız toplumun farklı kesimlerinde iyi yönetişim (çocuklar, gençler ve profesyoneller için) anlayışı ve iyi yönetişim programlarımızdan örnekler hakkında bilgi sahibi olacaklar.

Pınar Ilgaz kimdir?

Kariyerine 1989 yılında Emlak Bankası’nda Yönetici Adayı eğitim programını tamamladıktan sonra aynı bankada yatırım kredileri değerlendirme biriminde başlamıştır. Vakıf Leasing Finans Departmanında müdür yardımcısı olarak çalışan Ilgaz, 1995 yılından beri ARGE bünyesinde çalışmaktadır. Halen ARGE Danışmanlık’ta Yönetici ortak olarak çeşitli projelerde görev almaktadır.

KALDER bünyesinde Mükemmellik Modeline ilişkin değerlendiricilik yapmıştır. Özel Sektör Gönüllüler Derneği, Yönetim Danışmanları Derneği gibi Sivil Toplum Kuruluşlarının Yönetim Kurullarında görevler almıştır.

Kurumsal Yönetişim Modeli, Değişim Yönetimi ve Gönüllü Kuruluşların Yönetimi başlıklı kitapların yazarlarındandır.

Tarih:

Çarşamba, Kasım 20, 2019

19:00  – 21:00

Yer:

Impact Hub Istanbul

Yesilce Mah. Emirsah Sok. No:21

Kağıthane, İstanbul 34418

 

The post Argüden Akademi & Impact Hub İşbirliğiyle “İyi Yönetişim Sohbetleri”ne Davetlisiniz appeared first on AB-ilan.com.