Down Sendromlu Çocukların Çizimleri Takvimlerde Yer Alacak

Başarı Telematik Dijital Pazarlama ve Tic. A.Ş. tarafından hazırlanacak 2020 takvimlerinde yer almak üzere Down sendromlu çocuklar resim çizimi yapacaktır.
Siz değerli ailemiz, eğer takvimde çocuğunuzun yer almasını istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edin.

1) Beyaz temiz bir A4 kağıdına çocuğunuza resim çizdirin. Resmin sağ alt köşesine ad soyad yazın. Sol alt köşesine ise küçük bir kaplumbağa çizimi yaptırın. Resimlerin iyi kötü olması değil çocuğunuzun kendi çizmesi çok önemlidir. Örnek için buraya tıklayın! Çizim yaptığınız görseli taratarak gönderin. Lütfen telefon ile fotoğraf çekip göndermeyin.

2) Çocuğunuzun temiz ve düz bir arka planda fotoğrafını çekin. Mevcut bir fotoğrafı varsa onu da gönderebilirsiniz.

3) Rıza onam formunu doldurun, ilk kısma çocuğunuzun adı soyadı – kimlik numarası, ikinci boşluğa veli/vasisinin adı soyadı kimlik numarası yazılı olacak şekilde doldurun ve imzalayın. Bu belgeyi göndermeniz çok önemli. Göndermediğiniz takdirde çizilen resim ve fotoğraf kullanılmayacaktır. İndirmek için buraya tıklayın! LÜTFEN BELGEYİ ISLAK İMZAYLA ADRESİMİZE KARGOLAYIN! Fotoğraf ve resmi mailden atabilirsiniz.

4) Hazırladığınız belgeleri bir zarf içerisine görselleri katlamadan koyarak en geç 27.11.2019 Çarşamba gününe kadar İçerenköy Mah. Eskievler Sk. Çetin Ceylan Sitesi No:7 D:3 34752 Ataşehir/İstanbul adresine kargolayın ya da taratarak ds@downturkiye.org mail adresine mail başlığına TAKVİMREF başlığıyla gönderin. Mail göndermeniz bize ulaşması açısından daha hızlı olacaktır.

5) Gönderdiğinizde derneğimizi arayarak bilgi verin: 0216 456 31 34

Kaynak

The post Down Sendromlu Çocukların Çizimleri Takvimlerde Yer Alacak appeared first on AB-ilan.com.