Gençten Gence-P2P Yarışması Başvuruları Başladı

Genç Duruş, TEPAV ve TOBB ETÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünün yürüttüğü “Türkiye’nin Terörizmle Mücadelesi: Gençlik Boyutu” başlıklı projemizin temel yaklaşımını simgelemektedir. Genç Duruş, gençliğin terörizm ve şiddete varan aşırıcılıkla mücadeledeki perspektifini yansıtırken, aynı zamanda da gençler arasındaki bilinci güçlendirmeyi planlıyor.

Buradan hareketle proje kapsamında gerçekleştirilecek etkinliklerden ilki, Gençten Gence-P2P Yarışması. 02 Mart 2019’da TOBB ETÜ’de yapılacak olan Gençten Gence-P2P Yarışması, üniversitelerdeki öğrenci gruplarının şiddete varan aşırıcılık ve terörizm konusunda kendi uygulamalı projelerini geliştirmesini destekleyerek bu konulardaki farkındalıklarını arttırmayı hedefliyor.

02 Mart 2019’da gerçekleştirilecek Gençten Gence-P2P Yarışması için başvurular başladı! 27 Aralık 2019 tarihine kadar internet sitemiz üzerinden hem yarışmamıza başvuru yapabilir hem projemiz hem de etkinliklerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz!

Detaylı bilgi ve başvuru için:

(www.gencdurus.com)

The post Gençten Gence-P2P Yarışması Başvuruları Başladı appeared first on AB-ilan.com.