Malteser International İlaç Alım İhalesi

İLAÇ ALIMI İHALE İLANI

İhale No: İlaç Alım İhalesi (PRF-KIL-2019-0038)

           Malteser International Almanya merkezli Uluslararası bir insani yardım kuruluşudur. Suriye ve Türkiye’deki Suriyeli sığınmacılar ve ülke içinde yerinden edilmiş insanlar için insani yardım hizmetleri sunmak amacıyla çalışan, Türkiye’de kayıtlı bir kuruluştur.

Malteser International, Türkiye’deki gerçek toptancı tedarikçi şirketlerden, Türkiye- Suriye arasındaki sınır alanında bulunan kamplarda bulunan hastaneler de kullanılmak üzere, ilaç alımı için fiyat teklifi talep etmektedir.

İhaleye katılabilmek için;

1.       Şirket Türkiye’de kayıtlı bir şirket olmak ve tıbbi ve ilaç tedariki için lisans sahibi olmak ZORUNDADIR. (vergi kaydı, ticaret odası kaydı)

2.       Şirket belirlenecek tarih ve saatte Kilis Öncüpınar sınır kapısına gümrüklü teslimat yapma konusunda gereken yeterliliğe sahip olmalıdır.

3.       Teklifler Malteser International tarafından belirtilmiş formatta, mühürlü ve iki su geçirmez zarfın içinde elden Değirmiçem Mahallesi, İmam Hüseyin İncioğlu Caddesi, No:5, Kerem İş Merkezi, Kat: 5 Daire: 9, Şehitkamil/GAZİANTEP adresine teslim edilecektir.

4.       İhale evrakları en son 14/11/2019 Perşembe saat 17.00 tarihine kadar ilgili adrese ulaştırılmış olmalıdır.

İhale ile ilgilenen firmalar; Teklif belgeleri, format, detaylı koşullar ve daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz:

Malteser International – Lojistik Ofisi

E-mail: logistic.turkey@malteser-international.org

 

The post Malteser International İlaç Alım İhalesi appeared first on AB-ilan.com.