Sinan Küfeoğlu ile Enerjiye Giriş 101 Semineri

Sinan Küfeoğlu ile Enerjiye Giriş 101 Semineri

Sinan Küfeoğlu, İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi’nde Enerjiye Giriş Seminerini 10 Mart günü gerçekleşecektirecektir. ‘petrol 40-50 yıla bitecek’, ‘güneş bedava’, bor, hidrojen, ‘lozan 2023’, nükleer, ‘alternatif enerji’ ve daha niceleri… hem eğlenelim hem de temel ve basit tanımları öğrenelim.
10 Mart Salı, BAU, Beşiktaş.

Sinan Küfeoğlu kimdir?

Dünyanın sayılı büyük üniversitelerinden Cambridge’de Elektrik Güç Sistemleri Şebeke Arz Güvenliği alanında akademisyen olarak çalışan Dr. Sinan Küfeoğlu’nun yerel bir medyaya aktardığı bilgiler sosyal medyanın gündemine oturdu. Enerji alanında akademisyen olarak çalışan Küfeoğlu, katıldığı konferanslarda Avrupa’da enerjiye yönelik ciddi yatırım ve planlar yapıldığını ve ülkemizin bu noktada hiçbir şey yapmadığını dile getirdi. Buna karşılık üniversite ve devlet yetkililerine ulaşma çabasının da bir yere varamadığını dile getiren akademisyenin isyanı, sosyal medyada da çok konuşuldu.

ODTÜ’den mezun olur olmaz akademik hayatını yurt dışında çeşitli üniversitelerde gerçekleştiren Dr. Sinan Küfeoğlu, en son Cambridge Üniversitesi’nde akademisyen olarak çalışmaya başladı.

Akademik Yazıları

https://scholar.google.fi/citations?user=OBYPTOgAAAAJ&hl=en

Etkinlikten Önce Mutlaka Seyretmelisiniz

Takip Et

İçerik Kaynak

Haberlerimizin içeriğinde yer alan yazılı ve görsel içerikler farklı kaynaklardan derlenerek oluşturulmuş.

İlgili Haber  Başvuru Çağrısı: Kaynak Geliştirme Çalıştayı