Minik Sanatçılara Açık Davet: Ickabog Resim Yarışması

Minik Sanatçılara Açık Davet: Ickabog Resim Yarışması

J.K. Rowling sizleri Ickabog’un resimlenmesine yardım etmeye davet ediyor. Her gün bu internet sitesinde hikâyenin yeni bölümleriyle beraber, hikâyede yer alan ve resmini yapabileceğiniz olay ve karakterlere yönelik J.K. Rowling’in önerileri yayımlanacaktır. Hayal gücünüzü serbest bırakın!Size iyi bir haberimiz var: Yedi ile on üç yaşları arasındaysanız eğer, anneniz, babanız ya da yasal temsilciniz çizimlerinizi veya resimlerinizi sizin adınıza YAPI KREDİ YAYINLARI’nın düzenlediği resmî resim yarışmasına gönderebilir. Böylece Aralık ayında yayımlanacak olan Ickabog kitabında sizin de resimleriniz yer alabilir.

Yaptığınız resimler ebeveynleriniz veya yasal temsilciniz tarafından resmî yarışmanın internet sitesi üzerinden gönderilmelidir (aşağıya bakınız). Yarışmaya gönderilen resimler Yapı Kredi Yayınları tarafından değerlendirilecektir.
Ickabog Resim Yarışması’nı kazanan herkes için bir ödül var ama en büyük ödül, binlerce insanın göreceği bir kitapta resimlerinizden birinin yer alması olacak!

Kazananlara ödül olarak seçtikleri bir okula ya da halka açık kütüphaneye 500 TL değerinde kitap bağışı yapılacaktır.

Yarışmaya aşağıdaki formu doldurarak katılabilirsiniz. Yarışma kurallarının tamamına, yarışma rehberine, katılım koşullarına, yarışmanın başlangıç ve bitiş tarihlerine buradan veya SSS sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Hayal gücünüzü çalıştırın, iyi şanslar!

Detaylı bilgi için tıklayın
Bu içerik AB-İlan‘dan alınmıştır.

İçerik Kaynak

Haberlerimizin içeriğinde yer alan yazılı ve görsel içerikler farklı kaynaklardan derlenerek oluşturulmuş.

İlgili Haber:  Sabancı Vakfı Burs Başvuruları Başladı