ReWorld: E-Atık Mesele Süreci Başvuruları Başladı

ReWorld: E-Atık Mesele Süreci Başvuruları Başladı

“E-atık meselesine nasıl kapsayıcı, sistematik ve döngüsel çözümler üretiriz?”Vodafone ana partnerliği, imeceLAB ve S360 yürütücülüğünde başlayan ReWorld Açık İnovasyon Programı, tüm Türkiye’deki 18-30 yaş arasındaki gençleri e-atık meselesi için çözüm üretmeye davet ediyor. Daha iyi bir dünya için e-atık meselesine yönelik yenilikçi çözümlerin değerlendirileceği ReWorld Programı’na başvurular 21 Eylül’de başladı!

ReWorld E-Atık mesele sürecine seçilen 15 takım; 2 ay boyunca sistemsel düşünce, döngüsellik ve insan odaklı tasarım metodolojisini takip ederek projelerini geliştirecekler. Süreç içinde e-atık konusu ile ilgili alanında uzman isimlerle seminer ve söyleşilerde bir araya gelerek projelerini geliştirmek üzere farklı disiplinlerden 80’i aşkın mentorla da görüşebilecekler.  Ön kuluçkanın sonunda  jüri heyeti tarafından seçilen 3 takım, kuluçka sürecine devam ederek, projelerini geliştirmeleri için iş geliştirme başta olmak üzere çeşitli eğitim ve ödüllerin sahibi olacak.
Eğer sen de e-atık konusunda çözüm fikirlerini sunmak ve programda yer almak istiyorsan 18 Ekim’e kadar takımınla başvurunu yap, çözüm sürecinin bir parçası ol!

Başvuru için hemen  tıkla!

Programa Başvuru Koşulları
  • 18-30 yaş arasında olmak
  • 2-5 kişilik bir takım oluşturmak
  • E-atık konusuna çözüm üreten bir fikre sahip olmak
  • Sosyal inovasyon ve E-atık konusunda hazırlanan 101 kitlerini tamamlamak

Bu içerik AB-İlan‘dan alınmıştır.

İçerik Kaynak

Haberlerimizin içeriğinde yer alan yazılı ve görsel içerikler farklı kaynaklardan derlenerek oluşturulmuş.
İlgili Haber:  RFQ #864669 HP EliteBook 735 G6 Laptop and backpack – Turkey